Hakkımızda

ekspologoyeni

Travel Point Turizm Seyahat Acentası, Ekspo Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’ne bağlı olarak Aralık 2007 tarihinde faaliyetine başlamıştır.

bakanliklogo tursablogo

Travel Point Turizm; T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı A Grubu, 5813 nolu Seyahat Acentası İşletme Belgesi’ne sahip, TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği) üyesi seyahat acentasıdır.

Travel Point’in düsturu kusursuz ve mükemmel hizmet ile koşulsuz müşteri memnuniyetidir.

Ana hizmet alanımız Ticari Turizm Danışmanlığı’dır. Bu alanda Çin, Hong Kong, Hindistan’da düzenlenen ticaret fuarlarının yanısıra, tüm ticari grup yada münferit seyahatler, şirket teşvik – bayii gezileri, dünyanın her yerine talebinize özel geziler, online otel ve uçak rezervasyonları, seyahat sigortası, yurtiçi otel ve geziler hizmetlerimiz arasındadır.

epchlogo2

Acentamız Hindistan Devleti İhracat Promosyon Konseyi (EPCH)’nin Türkiye’deki tek temsilcisidir. EPCH tarafından organize edilen fuarlar takvimimiz içerisindedir.

amadeuslogoISTT12727

Acentamız tüm dünyada 487 havayoluna, 237 otel zincirinin 73.916 oteline, 27 oto kiralama şirketine, 18 cruise şirketine online rezervasyon olanağı sağlayan Amadeus rezervasyon sistemini kullanmaktadır.

orbitzlogo

Acentamız dünya genelinde 120 ülkede 35,000 otelde en iddialı otel fiyatlarını sunan Orbitz ile iş ortağıdır.